NELER YAPIYORUZ?

İnternette Biz?

Web Sitemiz ile size hizmet verirken güncel iletişim parafanımızı oluşturduk. Bize web sitemizden ulaşabilir. Bilgi edinebilirsiniz.

Anahtar İpuçları!

Hakkımızda bölümünde sizlere neler yapabildigimizi detaylı olarak anlatmaya çalıştık. Ekstra bilgi almak isterseniz bizimle iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Doğru Hedef!

Alkan nakliyat olarak her çabamız sizlere en iyi hizmeti vermek üzerine kurulu. Hizmetlerimiz’den yararlanmak isterseniz Bizimle iletişime geçin.

Strateji!

İlk olarak hedefimiz doğru planlama ve çalışma için doğru stratejiler üretmek. Bu sebep ile verdiğimiz tüm nakliyat ve taşıma hizmetlerimizin hakkını veriyoruz.

ARAÇLARIMIZ

IVECO XL 3+1

Iveco XL 3+1 aracımız ile hem yüksek kapasiteli hemde dar sokaklarda araçların geçiş ve ulaşım sorunlarını çözüyoruz. Eğer taşınacağınız bölgenin Detaylarını expertiz ekibimize verirseniz profeyonel çözümler ile size hizmet verebiliriz.

FORD CARGO XXL 2

Ford cargo 2520 aracımız ile XXL 2 eşya büyüklüğü taşımaktayız. Yüksek yük kapasitesi ile ihtiyacınıza en uygun çözümü sunuyoruz. Bizimle ve expertiz ekibimiz ile iletişime geçecerek en uygun taşıma aracını öğrenebilirsiniz.

MAN XXL 2

Man  XXL 2 aracımız ile yüksek kapasiteli eşyalarınızı taşıyoruz. Uzun yol veya kısa taşıma farketmeksizin sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Levent M 1+1

LEvent M 1+1 hızlı ve küçük ebatlı eşya taşımında kullandığımız aracımızdır. Her boy ve ebat için uygun taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ekspertizlerimiz ile temasa geçtiğinizde sizlere en uygun çözümleri sunacaklarını unutmayın.

IVECO L 2+1

Iveco L 2+1 aracımız ile large sınıfında taşımalar yapmaktayız. İhtiyanıza uygun çözümler üretmek sizi yüksek maliyetlerden kurtarmak için Araç filomuzda her tip mevcuttur. Ekspertizlerimiz ile iletişime geçip eşyalarınız için en uygun seçimi yapabilirsiniz.

MAN 12-160 XXL 2

MAN XXL 2 Aracımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Her aracımızın yol şartları eşya kapasiteleri ve teslimat alanları için özel donanımları vardır. Bu sebep ile expertiz ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alarak evden eve taşınma eyleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

IVECO M 2+1

Iveco M 2+1 Kısa kasa aracımız ile ihtiyaclarınızı karşılıyoruz. Sehir içi veya az eşya yada dar sokaklar için tercih edilmektedir. Her aracımızın amacı en uygun çözüm ve uygun fiyatlandırma ile müşterimizi memnun etmek üzerine bünyemizde bulunmaktadır.

RENAULT XXL 2

RENAULT XXL 2 Aracımız 2017 Yılı sonlarında filomuza kattığımız bir araçtır.. Her aracımızın yol şartları eşya kapasiteleri ve teslimat alanları için özel donanımları vardır. Bu sebep ile expertiz ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alarak evden eve taşınma eyleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet Ayrıntılarımız!

Üst Bölümde araçlarımız hakkında detaylı bilgi verdik alt tarafta ise paketleme ve taşıma anında kullanılan asansör ve benzeri hizmetlerimizin detayları bulunmaktadır. Bizi tercih ettiniz için teşekkür ederiz.

PAKETLEME TAŞIMA

DIŞ ÇEPHE ASANSÖRÜMÜZ

Dış cephe asansör hizmetimiz. bina içleri eşya taşımak için uygun olmadığında zamandan kayıplar hizmet ücretinde taşıma maliyetinde artışlar ortaya çıkmaktadır.
Cephe asansörleri ile bu sorunu ortadan kaldırmakla beraber gerekirse hızlı şekilde eşya taşınımı sağlmak içinde kullanılmaktadır. Dış cephe hattında dikey şekilde motorlu aksam ile çok hızlı evinizi yerletirebilirsiniz.

PAKETLEME (Ambalaj)

Paketleme yanli ambalajlama taşınma eyleminin en önemli unsurudur. Bu sebep ile iyi expertiz edilip uygun plan ve program ile düzgün bir şekilde ambalaj yapılması ve eşyaların Taşıma aşamasında kırılma ve zarar görme ihtimalinin ortadan kaldırılması için en önemli unsurdur.